اتاق مخصوص لباس یا CLOSET

اگر فضای کافی در اختیار دارید می توانید از کلازت یا اتاق مخصوص لباس استفاده کنید . لزوما کلازت ها فضاهای بزرگی نیستند و در ابعاد کوچک هم امکان طراحی آن ها وجود دارد.

کلازت ها می توانند درب داشته باشند یا نه و این به سلیقه شما و فضای شما بر می گردد.

در کلازت می توانید از انواع تقسیم بندی ها برای کفش .،کیف ، لباس و سایر اکسسوری های خود استفاده کنید تا هر وسیله ای جایگاه خودش را داشته باشد.

می توانید از متریال های مختلف  و رنگ های مختلف برای ساخت کلازت استفاده کنید و طراحی آن بستگی به فضای شما و طراحی داخلی اتاق شما دارد.

کلازت ها ایده بسیار عالی برای نظم دهی به لوازم شما هستند و می توانید از بالاترین طبقات آن برای قرار دادن وسیله هایی که همیشه از آن ها استفاده نمی کنید و در واقع سالی یکبار به کارتان می آید استفاده کنید.

برای طراحی کلازت خود نیز باید نکته هایی که برای طراحی کمد دیواری گفته شد را رعایت کنید تا بتوانید به بهترین نحو از فضای خود استفاده کنید.

سخن پایانی


 

اتاق خواب شما محل آرامش شماست پس نیازمند نظم و ترتیب است تا شما در آن احساس راحتی و آسایش داشته باشید . و مرتب بودن اتاق مستقیما به فضای ذخیره سازی وسایل شما بر می گردد.به همین دلیل طراحی و انتخاب کمد دیواری برای فضای شما بسیار مهم است.

دکوراسیون عمارت

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button