کابینت نئوکلاسیک

 

 

طرح‌ها و مدل‌های کابینت آشپزخانه، روز به روز در حال گسترش است و ما هر روزه با انواع متنوع‌تر و کارآمدتر کابینت آشپزخانه مواجه می‌شویم. کابینت مدرن و کابینت کلاسیک، دو نوع اصلی سبک و طراحی کابینت آشپزخانه هستند که هر کدام علاقمندان بی‌شماری را به خود اختصاص داده‌اند.

طراحان و دیزاینرهای دکوراسیون منزل، از آمیختگی و ترکیب این دو سبک اصلی،

نوعی دیگر از طراحی کابینت را ارائه داده‌اند که به کابینت نئوکلاسیک معروف است.

همان طور که از اسم این کابینت بر می‌آید، کابینت نئوکلاسیک ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است و طبیعی است که تا حدودی، ویژگی‌های هر دو را در بر می‌گیرد.

کابینت‌ نئوکلاسیک در واقع برگرفته از سبک معماری نئوکلاسیک است و آشپزخانه‌ای ساده و در عین حال کاربردی را برای شما پدید می‌آورد.

ئوکلاسیک سبکی مابین کلاسیک و مدرن است که در قرن ۱۹ میلادی در کشورهای اروپایی متداول شد. نئوکلاسیک زیبایی و آرامش خاصی در طراحی خود دارد؛ به نحوی که بیننده از مشاهده‌ی آن خسته و دلزده نمی‌شود. کابینت نئوکلاسیک را می‌توان با متریال مختلفی از جمله چوب طبیعی، ممبران و انواع کابینت‌های رنگ به وجود آورد.

کابینت نئوکلاسیک در واقع برگرفته از سبک نئوکلاسیک است و به شما آشپزخانه‌ای کاربردی، مدرن، شیک، ساده با حال و هوایی کلاسیک می‌دهد که مدرنیته و سنت را در کنار هم به وجود می‌آورد.

خیلی‌ها شاید بگویند سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک قدیمی شده و مورد پسند همه نیست؛ اما سبک نئوکلاسیک چندین خواسته را هم‌زمان برآورده می‌کند.

از ویژگی های آن سادگی و پرهیز از زرق و برق های معمول سبک کلاسیک ، در عین حال بر خلاف سبک مدرن که تا حدودی سرد و بی روح است.

با استفاده از هنر و ظرافت در این سبک ظاهری گرم و آرامش بخشی است.

این کابینت در عین شیک بودن دارای المان‌های تزئینی ساده‌ای است که نمایی مدرن و لوکس ایجاد می‌کند و در واقع، آمیزه‌ای از هنر و طرح‌های اشرافی‌، توامان با مدرنیته و سادگی است.

سادگی و تزئینات اندکی که در سبک نئوکلاسیک به کار می‌رود، باعث می‌شود به زودی از چنین کابینت‌هایی خسته نشوید و سال‌ها از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

 

 

 

 


 

Call Now Button